Filma Me Titra Shqip: Blackthorn

98 min 2011 6.6 / 154
Kategoria: Aventure Aksion
Viti: Aug 31, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10.139
Shikime: 2405
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Butch Cassidy duke parë edhe njëherë për herë të fundit pamjen e shtëpise së tij, në aventurë qe e lidh atë me një hajdut të ri. Ata bëhen shënjester e gangesterëve dhe njerëzve të ligjit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR