Filma Me Titra Shqip: The Heartbreak Kid

116 min 2007 5.7 / 1085
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Oct 5, 2007
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14.64
Shikime: 3488
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Edi dyzetëvjeçar do të martohet vetëm 6 javë pasi ka njohur vajzën e ëndrrave të tij, por gjatë muajit të mjaltit, e vërteta mbi bashkëshorten do të zbulohet dhe Edi do ta gjejë veten mes një makthi të vërtetë...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR