Filma Me Titra Shqip: Le Mac

90 min 2010 5.7 / 195
Kategoria: Komedi
Viti: Feb 16, 2010
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 11.034
Shikime: 1938
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një bankier i ndrojtur duhet të vjedhë identitetin e vëllait të tij të humbur, një gangsteri në kërkim, dhe të mësojë se puna e tij nuk është edhe aq e lehtë sa duket.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR