Filma Me Titra Shqip: Sorority Row

101 min 2009 5.4 / 358
Kategoria: Horror Mister
Viti: Sep 9, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12.065
Shikime: 1374
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Gjithçka është gallatë dhe lojëra derisa dikush vritet me një levë gomash. Kur një shaka në javën e rekrutimit në motëri shkon tmerrësisht keq dhe njëra prej tyre vritet, motrat e famshme të Theta Pi-së betohen të mos flasin më kurrë për këtë tragjedi. Por e kaluara kthehet për t’i përndjekur në formën e një maniaku me tendenca vrasëse që kërkon hakmarrje gjatë festës së diplomimit...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR