Filma Me Titra Shqip: The Truth

106 min 2019 6.2 / 95
Kategoria: Dramatik
Viti: Oct 10, 2019
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 9.986
Shikime: 1457
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ribashkim i stuhishëm ndodh mes një aktoreje dhe vajzës së saj pasi aktorja publikon librin autobiografik.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR