Filma Me Titra Shqip: Green Rush

87 min 2020 4.2 / 3
Kategoria: Thriller Aksion Dramatik
Viti: Apr 14, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12.003
Shikime: 3055
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një fermer kanabisi dhe e dashura e tij shtatzënë, luftojnë për jetën e tyre kur disa kriminelë të pamëshirshëm pushtojnë pronën e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR