Filma Me Titra Shqip: Yaara

130 min 2020 7 / 3
Kategoria: Aksion Krim Dramatik
Viti: Jul 30, 2020
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 4.243
Shikime: 2000
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e “Bandës Chaukdi” dhe dy burrave që ndihmuan në ndërtimin e kësaj bande. Kjo bandë prej katër personash është kapur nga policia dhe po vuan dënimin në burg. Sidoqoftë, të dy burrat që dikur sundonin kontrabandën e drogës, dhunën me armë dhe plaçkitjen po luftojnë në mënyra të ndryshme për t'i shpëtuar të kaluarës së tyre dhe për të filluar një jetë të re pas lëshimit të tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR