Filma Me Titra Shqip: Shed of the Dead

86 min 2019 5.3 / 15
Kategoria: Komedi Horror
Viti: May 20, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2.418
Shikime: 1645
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Trevor është i pa punë. Ai i kalon ditët e tij në një hangar të marrë me qera, duke shmangur gruan e tij të bezdisshme, duke pikturuar figura për “lojrat me luftë” së bashku me mikun e tij agorafobik, Graham. Ai ëndërron për alter-egon e tij heroik, magjistarin Casimir. Kur z. Parsons, një nga qiramarrësit e tjerë, kërkon për ta hequr Trevorin nga hangari i tij, një argument e lë Trevorin me një kufomë për të fshehur. Fatkeqësisht, ky aksident i parakohshëm përkon me apokalipsin e zombi-ve dhe k
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR