Filma Me Titra Shqip: The Judge

141 min 2014 7,3 / 2594
Kategoria: Dramatik
Viti: Oct 8, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16,354
Shikime: 550
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Avokati i suksesshmëm Henk Palmer kthehet në shtëpinë e fëmijërisë, ku babai i tij, gjykatës i qytet, dyshohet për një vrasje. Henk vihet në zbulim të së vërtetës dhe gjatë kësaj rruge rilidhet me familjen e tij, me të cilët i kishte ftohur marrëdhëniet.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR