Filma Me Titra Shqip: The Core

136 min 2003 5.6 / 1076
Viti: Mar 28, 2003
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 21.813
Shikime: 2590
Trailer: YouTube
Pershkrimi
E vetmja mënyrë për të shpëtuar Tokën nga katastrofa është që një grup shkencëtarësh të shkojnë në bërthamën e saj dhe ta nxisin që të rrotullohet përsëri.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR