Filma Me Titra Shqip: Walking on Sunshine

97 min 2014 6.3 / 176
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Jun 19, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10.907
Shikime: 2763
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vajzë e re (Annabel Scholey) vendos të bëjë dasmën e saj në Itali, pa e ditur se i fejuari (Greg Wise) dhe motra e saj (Hannah Arterton) kanë qenë para disa vitesh shumë të dashuruar me njëri tjetrin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR