Filma Me Titra Shqip: Lootcase

132 min 2020 5 / 5
Kategoria: Komedi
Viti: Jul 31, 2020
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 7.892
Shikime: 1823
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Nandan Kumar has në një valixhe dhe zbulon se është plot me para. Ai nuk di asgjë, se kujt i përket, nga është, ose si arriti atje. Nandan duhet të vendosë nëse do ta marrë apo jo atë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR