Filma Me Titra Shqip: Paydirt

0 min 2020 5.5 / 4
Kategoria: Krim Thriller
Viti: Aug 7, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16.397
Shikime: 1700
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ish i burgosur del me liri me kush nga burgu dhe takohet me shoqërinë e vjetër për të gjetur një thesar që kishin vjedhur. Ndërkohë një sherif i vjetër dhe një kartel droge i ndjekin ata hap pas hapi për të mbyllur çështjen e nisur vite më parë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR