Filma Me Titra Shqip: Upside-Down Magic

96 min 2020 7.4 / 17
Kategoria: Familje Fantazi
Viti: Jul 31, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 19.066
Shikime: 3234
Pershkrimi
Nori është një vajzë 13 vjeçare e cila zbulon se ka fuqi magjike dhe vendos të shkojë në shkollën e magjisë me shoqen e saj të ngushtë, Reinën. Për shkak të diferencave në nivelin e fuqisë shoqet do të ndahet. Reina do të ndikohet nga forcat e errëta të magjisë dhe Nori duhet të shpëtojë situatën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR