Filma Me Titra Shqip: Deep Impact

120 min 1998 6.1 / 1844
Viti: May 8, 1998
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17.641
Shikime: 2793
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Zbulimi i një komete gjigante bën që vendet e botës të bashkëpunojnë për shpëtimin e planetit. Jetët e njerëzve ndërthuren teksa të gjithë besojnë se po jetojnë momentet e fundit në tokë dhe heronj të ndryshëm shfaqen në këtë situatë të rrezikshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR