Filma Me Titra Shqip: Dangerous Lies

96 min 2020 6.3 / 515
Kategoria: Thriller
Viti: Apr 30, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16.539
Shikime: 1555
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur një i moshuar i pasur vdes dhe i lë të gjithë pasurinë kujdestares së tij, ajo përfshihet në një rrjetë mashtrimesh dhe vrasjesh. Për të mbijetuar, asaj do t'i duhet të dyshojë te qëllimet e gjithkujt, përfshirë këtu edhe te njerëzit e saj më të afërt.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR