Filma Me Titra Shqip: HIT: The First Case

126 min 2020 6.9 / 13
Kategoria: Aksion Dramatik Thriller
Viti: Feb 28, 2020
Gjuha Origjinale: TE
Popullariteti: 2.976
Shikime: 2256
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Vikrami, një oficer policie i cili vuan nga një tragjedi e së shkuarës, duhet t'i lërë ndjenjat mënjanë dhe të përqendrohet tek çështja e zhdukjes së një vajze të re të quajtur Priti.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR