Filma Me Titra Shqip: Project Power

113 min 2020 6.7 / 361
Kategoria: Aksion Krim Fantashkence
Viti: Aug 14, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 138.557
Shikime: 2674
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një ish-ushtar bashkëpunon me një polic dhe një vajzë të re për të gjetur burimin e një pilule të rrezikshme, që i siguron superfuqi të përkohshme njerëzve që e pinë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR