Filma Me Titra Shqip: The Salvation

92 min 2014 6,4 / 481
Kategoria: Dramatik
Viti: May 22, 2014
Gjuha Origjinale: DA
Popullariteti: 10,238
Shikime: 476
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në vitin 1870 në Amerikë, Xhoni vret vrasësin e familjes së tij dhe shpërthen tërbimi i kryebanditit Delarus. Xhoni tradhtohet nga vendasit frikacak dhe detyrohet t'i luftojë i vetëm banditët...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR