Filma Me Titra Shqip: Elephant White

91 min 2011 5 / 131
Viti: May 17, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10.417
Shikime: 2206
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Vrasësi me pagesë Kërti Çërç punësohet për të rrëzuar një bandë trafikantësh tajlandezë të prostitucionit nga një baba, vajza e të cilit u rrëmbye dhe u vra nga kjo bandë. Me ndihmën e një trafikanti të pamëshirshëm armësh, Çërçi i gjen burrat të cilët është punësuar për të vrarë. Por çka fillon si një punë me pagesë kthehet në një luftë të drejtpërdrejt me bandën, dhe Çërçi e gjen veten midis botës së korruptuar që e rrethon dhe së vërtetës që fshihet mbrapa njeriut që e punësoi.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR