Filma Me Titra Shqip: Above the Rim

96 min 1994 6.8 / 104
Kategoria: Krim
Viti: Mar 23, 1994
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8.227
Shikime: 1442
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e një ylli premtues të basketbollit në shkollën e mesme dhe marrëdhëniet e tij me dy vëllezër, një tregtar i drogës dhe tjetri një ish-yll basketbolli që po kalon periudha të vështira dhe tani i punësuar si roje sigurie.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR