Filma Me Titra Shqip: The Devil's Violinist

122 min 2013 6.3 / 99
Kategoria: Dramatik
Viti: Jan 30, 2013
Gjuha Origjinale: DE
Popullariteti: 7.163
Shikime: 1267
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Bazuar në historinë e jetës së violinistit dhe kompozitorit të shekullit të 19-të, Nikola' Paganinit, menaxherit të tij djallëzor dhe udhëtimit në Londër që i ndryshoi jetën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR