Filma Me Titra Shqip: Kill Speed

113 min 2010 4.6 / 19
Kategoria: Krim Aksion Thriller
Viti: Jul 2, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7.225
Shikime: 2004
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Miqtë më të mirë fluturojnë në shtëpi të ndërtuara , me avionë të teknologjisë së lartë për të ofruar metoda kristalike prodhuese meksikane në të gjithë Kalifornin rurale si dhe të shpërndajnë drogë nga Meksika në Kaliforni për të financuar stilin e jetës së tyre në Hollivud.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR