Filma Me Titra Shqip: Total Recall

121 min 2012 5,9 / 3778
Viti: Aug 2, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16,668
Shikime: 1195
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Për një punëtor të fabrikës i quajtur Douglas Quaid, edhe pse ai e mori një grua të bukur që ai e do, mendja-udhëtim tingëllon si pushime të përsosur nga jeta e tij frustruese – kujtimet e vërteta të jetës si një super-spiun mund të jetë vetëm atë që ai ka nevojë. Por, kur procedura shkon tmerrshëm në të gabuar, Quaid bëhet një njeri i gjuajtur dhe se si ai e gjen veten në kërkim nga policia.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR