Filma Me Titra Shqip: Hummingbird

100 min 2013 6 / 1008
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: May 7, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16.698
Shikime: 3653
Trailer: YouTube
Pershkrimi
I pastrehë dhe në arrati nga një gjykatë ushtarake, një ish-ushtar i forcave speciale të lundrimit kriminal të Londrës konfiskon një mundësi për të marrë përsipër identitetin e një burri tjetër, transformimin në një engjëll hakmarrës në proces.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR