Filma Me Titra Shqip: Silhouette

114 min 2019 1 / 2
Kategoria: Horror Dramatik Thriller
Viti: Jan 28, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9.314
Shikime: 1659
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Silueta është historia e Jack dhe Amanda Harms të cilët, pas kalimit të vajzës së tyre të re, u nisën në izolim për të filluar përsëri jetën e tyre. Pas mbërritjes së tyre, gjërat shkojnë keq kur mëkatet e së kaluarës së tyre kthehen për t'i ndjekur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR