Filma Me Titra Shqip: Tesla

102 min 2020 6.8 / 41
Kategoria: Histori Dramatik
Viti: Aug 14, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 53.818
Shikime: 1164
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një udhëtim fantastik biografik në jetën e njërit nga shkencëtarëve më influencues dhe revolucionarë të të gjitha kohërave për të parë idetë e tij, personalitetin, marrëdhëniet me Thomas Edisonin, karrierën dhe jetën në një pikëpamje krejtësisht ekskluzive.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR