Filma Me Titra Shqip: American Sniper

133 min 2014 7.4 / 9419
Kategoria: Lufte Aksion
Viti: Dec 11, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 22.789
Shikime: 5775
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Saktësia e snajperistit të Forcave Speciale Chris Kyle shpëtoi jetë të panumërta në fushën e Betejës dhe kjo e shndërroi atë në një legjendë. Megjithatë, pasi kthehet në shtëpi, pranë familjes së tij, Chrisi kupton se nuk mund ta lërë luftën pas.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR