Filma Me Titra Shqip: Johnny English

88 min 2003 6.2 / 2262
Kategoria: Aventure Aksion Komedi
Viti: Mar 14, 2003
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 21.243
Shikime: 2676
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pas një sulmi të papritur në MI5, Xhoni English, spiuni më i bindur dhe jo i sinqertë i Britanisë, bëhet spiun i vetëm i Britanisë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR