Filma Me Titra Shqip: Superman: Man of Tomorrow

86 min 2020 7.6 / 67
Viti: Aug 23, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 155.714
Shikime: 1431
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Praktikanti Klark Kent mëson shumë rreth punës në kushte ekstreme kur Lobo dhe Paraziti shkelin në Metropolis.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR