Filma Me Titra Shqip: Latte and the Magic Waterstone

89 min 2019 6.7 / 53
Viti: Dec 11, 2019
Gjuha Origjinale: DE
Popullariteti: 26.453
Shikime: 1497
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ndjek udhëtimin e një iriqi, vajzë e vogël e cila do që të shpëtojë pyllin dhe banorët e tij nga një thatësirë e tmerrshme duke i marrë një gur uji magjik mbretit ari.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR