Filma Me Titra Shqip: Rogue

106 min 2020 5.9 / 72
Kategoria: Aksion
Viti: Aug 20, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 222.429
Shikime: 1797
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Semi, si kapiteni skuadre, e drejton grupin e saj të ushtarëve në një mision të rrezikshëm. Duhet të shpëtojnë pengjet nga rrëmbyesit në Afrikën e largët. Por kur misioni shkon keq dhe grupi shpërndahet, ata hasin një përballje të përgjakshme me një bandë rebelësh dhe me një turmë të tërbuar luanësh.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR