Filma Me Titra Shqip: Aladdin

128 min 2019 7.1 / 6712
Viti: May 22, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 81.13
Shikime: 7738
Pershkrimi
Historia përrallore e Aladinit dhe llambës magjike. E Xhindit blu, majmunit Abu dhe e të ligut Xhafar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR