Filma Me Titra Shqip: Max Winslow and The House of Secrets

98 min 2020 6.2 / 5
Viti: May 29, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16.376
Shikime: 1488
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pesë adoleshencë garojnë për të fituar një rezidencë në pronësi të një miliarderi eksentrik. Nata merr një kthesë të errët kur ata mbeten bllokuar dhe detyrohen të përballen kundër një super kompjuteri që del mashtrues.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR