Filma Me Titra Shqip: Ava

96 min 2020 6.5 / 121
Viti: Aug 6, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 375.928
Shikime: 2164
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vrasëse me pagesë, futet në listën e zezë për t’u vrarë nga vetë organizata e saj, pasi vinte në diskutim urdhrat që merrte dhe kishte thyer protokollin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR