Filma Me Titra Shqip: Amulet

99 min 2020 5.6 / 36
Kategoria: Horror
Viti: Jul 24, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 49.192
Shikime: 2139
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një ish ushtarak, i cili rri në Londër por është i pastrehë,i ofrohet të qëndrojë në një shtëpi që është duke u kalbur. Aty jeton një vajzë dhe mamaja e saj e cila është duke vdekur. Ai fillon dhe bie në dashuri me vajzën, por është vigjilent për faktin se diçka e keqe është duke ndodhur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR