Filma Me Titra Shqip: 10x10

86 min 2018 5.2 / 358
Kategoria: Thriller
Viti: Apr 13, 2018
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15.874
Shikime: 911
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Luisi është një djalosh i zakonshëm, por në realitet ai fsheh një fiksim, hakmarrje, kundër Ketit. Luisi rrëmben Ketin në mes të ditës dhe e çon në shtëpinë e tij, ku e mbyll në një dhomë dhe përpiqet të nxjerrë një sekret të errët nga e kaluara e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR