Filma Me Titra Shqip: Special Forces

109 min 2011 6.5 / 277
Kategoria: Aksion Dramatik Lufte
Viti: Nov 2, 2011
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 14.593
Shikime: 3634
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Filmi 'Forcat Speciale' është një histori guximi, nderi dhe sakrifice. Një skuadër e forcave speciale franceze dërgohet në Afganistan, për të shpëtuar një gazetare të rrëmbyer nga talebanët. Edhe pse arrijnë ta shpëtojnë, ata ndodhen në zemër të territorit armik dhe dalja gjallë prej aty do të jetë një mision pothuajse i pamundur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR