Filma Me Titra Shqip: The Next Three Days

133 min 2010 7 / 1897
Viti: Nov 18, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 18.533
Shikime: 1783
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Jeta duket perfekte për Xhon Brenanin, derisa gruaja e tij Lara arrestohet për një vrasje të tmerrshme që ajo thotë se nuk e ka kryer. Tre vjet duke kryer dënimin, Xhoni lufton për ta mbajtur familjen të bashkuar, duke rritur djalin e tyre dhe duke dhënë mësim në kolegj, ndërkohë që ndjek çdo mjet të mundshëm për të provuar pafajësinë e saj. Me refuzimin e apelit të tyre të fundit, Lara provon të vetëvritet dhe Xhoni vendos se ka vetëm një zgjidhje të mundshme: të arratisë gruan e tij nga burgu.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR