Filma Me Titra Shqip: Bill & Ted Face the Music

92 min 2020 6.7 / 76
Viti: Aug 27, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 320.41
Shikime: 1621
Pershkrimi
Një vizitore nga e ardhmja u thotë miqve të mirë, Billit dhe Tedit, se vetëm një nga këngët e tyre mund të shpëtojë realitetin dhe të sjellë harmoninë në univers. Kjo, i bën dy shokët, bashkë me familjet e tyre, të nisin kërkimin për ta zbuluar këtë mister.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR