Filma Me Titra Shqip: Ravage

84 min 2020 4.5 / 2
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Aug 14, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 91.958
Shikime: 1182
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur një fotografe e natyrës i shpjegon policisë se si ajo ia arriti të dilte nga Lugina Uaçatomi, ato e deklarojnë historinë e saj të dhunshme dhe një çmenduri, si një makth nën efektin e drogës. Por kur ata zbulojnë se ajo po tregon të vërtetën, tashmë është shumë vonë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR