Filma Me Titra Shqip: Steel Rain 2: Summit

132 min 2020 7.6 / 8
Kategoria: Dramatik Aksion Thriller
Viti: Jul 29, 2020
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 10.271
Shikime: 1411
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në një samit i udhëheqësve të Koresë së Jugut, Koresë së Veriut dhe SHBA-së, ku ata synojnë të diskutojnë çështjen bërthamore të Koresë së Veriut dhe një zgjidhje paqësore për gadishullin Koresë, por në vend të kësaj përfundojnë të rrëmbyer.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR