Filma Me Titra Shqip: One Night in Bangkok

105 min 2020 7.2 / 59
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Aug 25, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 727.847
Shikime: 1550
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një hitman i quajtur Kai fluturon për në Bangkok, armatoset dhe merr një taksi. Ai i ofron shoferes një shumë parash që ajo të bëhet shoferja e tij për gjithë natën. Por pasi ajo kupton se Kai po kryen vrasje pas ç'do ndalese, është shumë vonë për t'u larguar. Ndërkohë që një detektiv policie i është vënë nga pas për ta kapur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR