Filma Me Titra Shqip: Hallelujah!

91 min 2009 5.7 / 110
Kategoria: Komedi
Viti: Apr 29, 2009
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 4.702
Shikime: 1070
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një i burgosur i liruar së fundmi shkon në një fshat të vogël për t'u qetësuar për pak kohë. Ai duhet të takojë priftin e fshatit. Fatkeqësisht prifti vdes dhe të gjithë mendojn se e ka vrarë ai.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR