Filma Me Titra Shqip: Ingenium

88 min 2019 0 / 0
Kategoria: Thriller
Viti: Mar 20, 2019
Gjuha Origjinale: DE
Popullariteti: 1.24
Shikime: 2170
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ndërsa jeta e Felicitas është kthyer përmbys, ajo nuk e di nëse makthet e saj po dominojnë apo diçka tjetër më e madhe po përpiqet ta kontrolloj atë- dhe mënyra e vetme për të zbuluar të vërtetën është shoqja e saj më e mirë Natasha e cila është e mbyllur në çmendinë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR