Filma Me Titra Shqip: X-Men: Days of Future Past

131 min 2014 7,5 / 10946
Viti: May 15, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 26,201
Shikime: 1370
Pershkrimi
Vazhdimi i historisë vendoset në mes të viteve 1980 dhe 2014 ku X-Men kthehet prapa në kohë për të ndaluar rojet të pushtonin Amerikën e Veriut dhe të vendosnin të gjithë mutantët që do kapnin në kampet e internimit. Në prag të një frike për fillimin e një holokausti bërthamor, X-Men dërgon mendjen e Kitty Pryde (Ellen Page)prapa në kohë për të poseduar trupin e saj në moshë më të re në mënyrë që të parandalojë një ngjarje të rëndësishme te mutantët-historia njerëzore: vrasjen e senatorit Robert
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR