Filma Me Titra Shqip: English Dogs in Bangkok

85 min 2020 0 / 0
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Aug 4, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5.379
Shikime: 1246
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në rrugët e Bangkokut fillon shkatërrimi dhe kaosi kur një ushtarak i njohur dhe një boksier kriminel bashkojnë forcat për tu bërë trafikantët më të mëdhenj në botë të steroideve.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR