Filma Me Titra Shqip: The 2nd

0 min 2020 5.8 / 4
Kategoria: Aksion
Viti: Sep 1, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 217.899
Shikime: 3823
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kapiteni i skuadrës Delta, Vik Dejvis, përfundon në telashe pasi djali i tij dhe vajza e një gjykatësi të rëndësishëm janë në një ndërtesë plot me terroristë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR