Filma Me Titra Shqip: The Burnt Orange Heresy

99 min 2020 5.9 / 14
Kategoria: Thriller Dramatik Mister
Viti: Mar 6, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15.093
Shikime: 1033
Pershkrimi
Një kritik arti i etur famë verbohet nga ambicia e tij dhe ndërmmer një plan të mbushur me gënjeshtra, pa arritur të kuptojë që një nga të mashtruarit është edhe ai vetë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR