Filma Me Titra Shqip: Tenet

150 min 2020 7.5 / 2455
Viti: Aug 22, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 497.748
Shikime: 9085
Pershkrimi
Të armatosur me vetëm një fjalë, Princip, dhe duke luftuar për mbijetesën e të gjithë botës, një protagonist udhëton mes një bote të errët të spiunazhit ndërkombëtat në një mision që do të zbulojë diçka përtej kohës reale.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR